Продавець Інтернет-магазин "Льодо-їд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
Аераційні системи для рибних господарств та ставків

8 речей, які потрібно знати про аерації ставків і озер

8 речей, які потрібно знати про аерації ставків і озер

 

Дивлячись на фонтан або аератор в озері чи ставку, ви з більшою ймовірністю зосередитеся на естетиці, ніж на те, як система працює на благо ставка. У цій статті ми розповімо про переваги 8 аерації, які ви повинні знати і наскільки це важливо для водойми і всіх його мешканців.

1. Покращує якість води

Відомо, що аератор покращує якість води, так як система допомагає циркуляції води, стабілізує pH-баланс, знижує лужність і видаляє розчинений вуглекислий та інші шкідливі гази з води.

2. Система аерації зменшує кількість водоростей у ставку

Коли аератор встановлений, він робить дві речі, щоб зменшити водорості. По-перше, він руйнує спори водоростей, відправляючи їх на дно озера, а по-друге, підвищує концентрацію фосфору, що знижує ймовірність зацвітання водойми.

3. Завдяки аерації розкладаються небажані бактерії

Аератор створює циркулиряцию кисню по всьому ставку. Це допомагає розкладати будь-які небажані бактерії, які плавають на поверхні, або осідають на дно ставка. В результаті утворюється здорова мікрофлора у воді.

4. Циркуляція води зменшує кількість комарів у місцевості

Комарі в основному розмножуються в стоячій воді. Таким чином, встановивши поверхневий або донний аератор в ставок, ви створите циркуляцію води. Це виключить можливість розмноження цих маленьких шкідників.

5. Покращує запах навколо ставка

Коли ставок не має належного водообміну, бактерії на дні використовують ензими для ферментації і переробки мулу, який знаходиться на дні ставка. Такі бактерії виробляють відходи, в тому числі вуглекислий газ і сірководень, що викликає неприємний запах, який можна виявити в ставках без аератора.

6. Аератор збільшує кількість риби у водоймі

Аератор працює для розподілу і поліпшення температури ставка, що, в свою чергу, приносить користь рибі, яка процвітає в більш теплій воді. А додатковий кисень стимулює рибу харчуватися, а хороше харчування призводить до її зростання.

7. Аератор усуває температурне розшарування води

Температура води у водоймі на різних глибинах відрізняється. Поверхневий шар води в водоймі більш теплий (особливо при тривалому впливі сонячного світла). Донні шари води будуть більш холодні, оскільки не отримують достатньої кількості світла (такі області відрізняються низьким вмістом кисню). Система аерації створює циркуляцію між нижніми і верхніми шарами, що руйнує термоклин, і робить температуру води однаковою у всіх шарах.

8. Зменшує ризик замору риби

Як і люди, риба залежить від кисню. Ось чому так важливо встановити аэрационную систему. Аератор для ставка забезпечує надходження свіжого кисню у воду і вивільняє шкідливі гази.

 

Тепер, коли ви ознайомилися з 8 перевагами системи аерації, ви, ймовірно, будете заінтриговані не тільки естетикою, але і функціями, які вони виконують аератори для ставка під поверхнею. Важливо встановити правильний тип системи аерації, тому завжди корисно проконсультуватися з професіоналом, щоб проаналізувати потреби вашого ставка і запропонувати допомогу, коли це необхідно.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner