Продавець Інтернет-магазин "Льодо-їд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
Аераційні системи для рибних господарств та ставків

Аератори дифузори для ставка

в виде спискав виде галереи

Спеціально для насичення киснем очисних споруд і водоймищ були розроблені аератори, дифузори. Область застосування обладнання дуже велика. Трубчасті і дискові дифузори незамінні для ефективного функціонування септиків, а мікропористі — ідеально підходять для аерації води в ставках. Обладнання також є обов'язковим для зберігання, перевезення риби в цистернах.

Переваги мікропористих аераторів

Продуктивність мікропористих аераторів в 1,6-2,3 рази більше порівняно з дисковими дифузорами. Це дозволяє використовувати менш потужні компресори, що сприятиме економії споживання електроенергії. Іншими перевагами мікропористих аераторів є:

  • відсутність схильності до проростання мікроорганізмів усередині розпилювача;

  • забезпечення ефекту «подвійний аерації», який досягається за допомогою розташування кільця на висоті до 100 мм від дна;

  • простота очищення обладнання за допомогою губки.

Мікропористі аератори продукують бульбашки невеликого діаметру, які довше зберігаються в товщі води. За рахунок цього водойми більш ефективно насичуються киснем.

Особливості трубчастих дифузорів для станцій аерації

Збірка і установка трубчастих дифузорів відбувається досить швидко. Всі представлені в каталозі моделі аераторів, дифузорів для ставка успішно пройшли стендові випробування, тому можуть активно впроваджуватися на різних об'єктах.

Серед основних особливостей трубчастих дифузорів можна назвати:

  • можливість застосування в агресивному середовищі;

  • стійкість до перепадів тиску, щільності рідини.

  • Можливість продування і очищення аератора високим тиском

Навіть на великих об'єктах, коли аератори, дифузори для ставка експлуатуються в інтенсивному режимі, не потрібне систематичне обслуговування.

Високопродуктивні аератори, дифузори для ставка

Несмотря на высокую производительность, микропористые аэраторы, дисковые диффузоры для пруда потребляют относительно немного энергии. Это позволяет избежать серьезных расходов на содержание техники. К тому же функционирование рыбразводников и прочих аналогичных объектов становится более рентабельным, учитывая снижение затрат.

Для правильного выбора оборудования, стоит воспользоваться помощью консультантов, которые выберут оптимальный по мощности агрегат. Многие пользователи успели убедиться в надежности и эффективности аэраторов на собственном опыте. Обращайтесь!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner