Продавець Інтернет-магазин "Льодо-їд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
Аераційні системи для рибних господарств та ставків

Бактерії для очищення ставу. Чому правильна дозування критично важлива? Вибухове зростання.

Бактерії для очищення ставу. Чому правильна дозування критично важлива? Вибухове зростання.

Як ви вже знаєте з статті «міфи про бактерії», ключовий параметр бактеріальних препаратів – це кількість живих бактерій в одному грамі порошку (КУО). У біопрепарату Макрозим показник ДЕЩО = 3 млрд/грам і це дуже важливо з кількох причин.

По-перше, чим більше бактерій, тим швидше вони «їдять» іл.
По-друге, що набагато важливіше, це фактор «біологічної боротьби» в водоймі. В правильних умовах (хороша аерація і температура) популяція бактерій подвоюється в ставку приблизно кожні 15 хвилин. Їх загальна кількість зростає експоненціально і всі вони накидаються на органіку. Цей вибухове зростання критично важливий, оскільки з невеликим відставанням починається бурхливий ріст інших бактерій антагоністів, які починають поїдати бактерії Macrozyme.

Ця біологічна війна на дні водойми йде постійно. Але саме тут ключовий фактор, оскільки в кінцевому підсумку бактерії, які ми внесли, будуть з'їдені. Як в шкільному прикладі про популяцію рисей і зайців у лісі. Зайцев у підсумку майже всіх з'їдять, але чим більше зайців тим більше часу знадобиться рисям щоб їх з'їсти. Чим більше бактерій в кубічному метрі води на старті, тим швидше вони розмножаться і тим більше органіки перероблять перш ніж їх з'їдять.

У великих ставках концентрація «ворогів» менше тому досить вносити 1 пачку (230г) на кожні 600 м. куб води 1 раз в 3 тижні. У маленьких же ставок всі процеси відбуваються набагато швидше і потрібно 30г на 4м. куб кожні 2 тижні, оскільки маленький водойму кишить організмами, які почнуть поїдати бактерії відразу після внесення.

Тому, якщо ви вносите порцію бактерій менше ніж необхідно для вашого обсягу води чи використовуєте препарат з низьким ДЕЩО, то вибухового зростання популяції не буде і видимого результату теж не буде.

Для вибухового зростання популяції бактерій для ставка MacroZyme необхідно:

  • Правильна дозування

7-8 г Макрозима на кожні 1000л для маленьких ставків (1-10 м. куб)

360г Макрозима на 1000 м. куб для великих ставків (понад 300м.куб)

  • Правильно підібраний аератор
  • Температура води вище 13°С
  • рівень pH води в межах 5,5 – 8,5

 

Якщо Ваш ставок, озеро або водойму забруднився, і ви не знаєте, як його очистити, дзвоніть нам. Наші фахівці нададуть детальну консультацію, а також допоможуть з підбором аератора і бактерій для очищення ставу.

Також ви можете замовити один з наших готових комплектів для очищення ставу, в якому ви знайдете все, що вам потрібно для відновлення озера.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner