Продавець Інтернет-магазин "Льодо-їд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
Аераційні системи для рибних господарств та ставків

Бактерії для очищення ставу. Механізм дії Розрахунок дозування.

Бактерії для очищення ставу. Механізм дії Розрахунок дозування.

На відміну від басейну в ставку живе величезна кількість живих організмів, а значить використовувати хімічні способи очищення, такі як ударне хлорування або внесення перекису водню ми не можемо. Тому для очищення води в живих ставках використовуються два найбільш ефективних способу, які в поєднанні дають дуже швидкий результат. Перший – аератор для ставка, що створює в воді циркуляцію і насичує воду киснем, другий - внесення висококонцентрованої суміші природних ставкових бактерій, які переробляють мул і залишки органіки.

Бактерії для очищення водойми Macrozyme - це суміш 7 штамів анаеробних бактерій, які швидко розмножуються і переробляють у воді залишки органіки: мертві водорості, шматки паперу, продукти життєдіяльності риби, опале листя, нафтопродукти і різну дрібну суспензія знижує прозорість води. 50-80% перерахованих продуктів переробляється в СО2 (вуглекислий), який просто вивітрюється з води в атмосферу.

Оскільки анаеробні бактерії, вони можуть виконувати роботу на дні водойми, де концентрація розчиненого у воді кисню критично мала. Але при добрій аерації анаеробні бактерії працюють ще швидше, приблизно в 5 разів швидше.

Якщо температура води вище 13°С, рн знаходиться в межах 5,5 – 8,5 і у водоймі встановлено аератор, то популяція бактерій буде подвоюватися приблизно кожні 15 хвилин. Так що, якщо внести правильну початкову дозу препарату, відбувається вибухове зростання кількості бактерій і через 3-5 днів можна отримати перший відчутний результат – йде неприємний запах гниючої органіки. За 2,5 – 3 тижня отримати перший видимий результат – підвищується прозорість води за рахунок переробки дрібних плаваючих частинок органіки.

Якщо у водоймі є система очищення в ультрафіолетовою лампою, то для активного розмноження бактерій перші 72 години вона повинна вимкнена.

Біопрепарат MacroZyme вноситься раз в 2-3 тижні протягом усього сезону поки температура води не вище 13°С. В ставках більше 300 м. куб необхідно вносити 360г Макрозима на 1000 м. куб. В маленьких водоймах з об'ємом води до 10 м. куб. вносити 7-8 г Макрозима на 1м. куб. Чим крупніше водойма, тим менше дозу з розрахунку на м3 необхідно вносити. Це пов'язано з тим, що в маленьких ставок концентрації організмів антагоністів, що поїдають бактерії Macrozyme набагато більше ніж у великих. Відповідно початкова доза м. куб повинна бути більше.

На відео нижче приклад того наскільки за три тижні може очиститися вода в старому занедбаному ставку з допомогою бактерій в поєднанні з донною аерацією.

Якщо Ваш ставок, озеро або водойму забруднився, і ви не знаєте, як його очистити, дзвоніть нам. Наші фахівці нададуть детальну консультацію, а також допоможуть з підбором аератора і бактерій для очищення ставу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner