Продавець Інтернет-магазин "Льодо-їд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
Аераційні системи для рибних господарств та ставків

Бактерії внесли, а результату немає. У чому причина?

Бактерії внесли, а результату немає. У чому причина?

Про бактеріях для ставка можна знайти негативні відгуки про те, що бактеріальні препарати не працюють і їх застосування – гроші на вітер. Насправді, бактерії для очищення ставка - це потужний інструмент, який чудово справляється зі своєю роботою в складних системах переробки від міських очисних споруд до кишечника людини. Наприклад, промислові станції очищення, використовують бактерії дають велику ступінь очищення води ніж ті, що використовують хімічні методи (шокове хлорування, перекис водню, озонування). Головне – створити бактеріям правильні умови. Якщо ж умови не правильні, то будь-бактеріальний препарат не буде працювати і гроші йдуть на вітер, а точніше у воду. Якщо бактерії у вашому ставку погано справляються з очищенням, це відбувається з однієї з таких причин:

Причина 1 – Низький рівень розчиненого кисню у воді.

Бактерії для очищення ставу Макрозим – анаеробні, а значить, можуть переробляти органіку без кисню, але при хорошому рівні кисню у воді вони працюють в 5 разів швидше. Але що ще більш важливо – при правильній аерації бактерії діляться кожні 15 хвилин і в перші 72 години після внесення відбувається вибухове зростання їх кількості у всьому обсязі ставка. Тобто, правильно підібраний аератор в десятки разів прискорює процес переробки мертвої органіки в ставку і значні поліпшення можна побачити вже на першому тижні використання.

Причина 2 – Немає циркуляції

У бактерій немає плавників і переплисти на протилежний край водойми або пірнути на дно вона не може. Для того щоб бактерії могли дістатися до мулу і розносилися по всьому об'єму ставка необхідний донний аератор, який буде постійно викидати донну воду на поверхню. Правильно підібраний аератор для ставка забезпечить повну циркуляцію і водообмін у ставку.

Причина 3 – Внесена доза препарату менше рекомендованої

У бактерій в ставку є антагоністи, які їх поїдають. Чим менше ставок, тим більше концентрація їх "ворогів" в кожному кубічному метрі води. Так що бактеріям необхідно встигнути розмножиться до того як розмножаться їх вороги і з'їдять їх. Для цього потрібен вибухове зростання, який можливий тільки при правильній початкової концентрації бактерій у воді.

Причина 4 – Не витримуються інтервали між внесеннями бактерій

Бактерії для очищення необхідно вносити 1 раз на два-три тижні. Якщо вносити їх рідше, ефект буде помітно слабкіше.

 

Причина 5 – Занадто високий або низький pH

pH воды должен находится в пределах 5,5 – 8,5. Если уровень pH в пруду ниже или выше все полезные микроорганизмы будут погибать. Уровень pH в воде можно измерить протым тестом pH. Тест для измерения pH входит во все готовые комплекты аэраторов для пруда.

Причина 6 – В руду не отключена УФ-лампа

Если в пруду есть система очистки с ультрафиолетовой лампой, то первые 72 часа после внесения бактерий для очистки пруда она должна быть выключена, чтобы дать возможность бактериям размножиться.

 

 

 

 

Если Ваш пруд, озеро или водоем загрязнился, и вы не знаете, как его очистить, звоните нам. Наши специалисты предоставят детальную консультацию, а также  помогут с подбором аэратора и бактерий для очистки пруда. 

Также вы можете заказать один из наших готовых комплектов для очистки пруда, в котором вы найдете все, что вам потребуется для восстановления озера.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner