Продавець Інтернет-магазин "Льодо-їд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
Аераційні системи для рибних господарств та ставків

Як зверни аератор для ставка

Як зверни аератор для ставка

Як зверни аератор для ставка

Кожен ставок, водойма або озеро унікальний і не кожен спосіб або метод аерації буде в ньому працювати. При виборі аератора для ставка є багато важливих критеріїв які впливають на вибір правильного обладнання. Це форма ставка, його глибина, форма дна, кількість риби у ставку і найголовніше ціль встановлення системи аерації (комерційне вирощування риби чи домашній ставши). Перед покупкою важливо порадитися з експертом, який має досвід і знання в області встановлення систем аерації водойм, щоб правильно вибрати який метод аерації буде найефективнішим для вашого водоймища або ставка.

 

Аератори для ставків умовно можна поділити на два основних типи: Поверхнева аерація і підводна аерація.

Поверхневі системи аерації

Поверхневі системі аерації зазвичай використовуються для ставків невеликої глибини. Зазвичай це водойми глибиною до 1,2 м. Поверхневі системи аерації зазвичай працюють на принципі перемішування чи розбризкування поверхневого шару води. Вода при контакті з атмосферою віддає шкідливі гази і збагачується киснем. Це можуть бути плаваючі фонтани, водоспади, або плаваючі аератори. Основним недоліком таких аераторів є ті що перемішування води відбувається тільки у поверхневому шарі води, а холодна донна вода так і залишається не збагаченою киснем.

Підводні аєратори для ставка

Ставки більшої глибини ефективніше збагачувати киснем за допомогою підводних систем аерації, або як їх ще називають донних аераторів. За допомогою підводного аератора для ставка ві можете, наситити усі шарі води у водоймі. Бульбашками, які виходять із аератора на дні, проходять через усі шарі води, тому збагачення відбувається набагато ефективніше. Підіймаючись на поверхню бульбашки повітря також підхоплюють холодну донну воду і викидають її на поверхню, завдяки чому відбувається контакт з атмосферою. Це називається ефект подвійної аерації.

 

Twin Aero 2 Low Energy

Аератор для ставка розміром 8 х 8 м

Twin Aero 2 Low Energy

Аератор для ставка розміром 20 х 20 м

Twin Aero XL Low Energy

Аератор для ставка розміром 40 х 40 м

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner