Продавець Інтернет-магазин "Льодо-їд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
Аераційні системи для рибних господарств та ставків

Критерії вибору системи аерації водойми

Критерії вибору системи аерації водойми

Кожен ставок, водойма або озеро унікальний і не кожен спосіб або метод аерації буде в ньому працювати. Важливо порадитися експертом, який має досвід і знання в області встановлення систем аерації водойм, щоб правильно вибрати метод аерації буде найефективнішим для вашого водоймища. В залежності від географічного розташування, глибини, форми водойми, наявності електрики і навіть пори року можуть застосовуватися різні рішення.


Основні критерії при виборі систем аерації водойм:

 

  • Техническое обслуживание: Какие трудозатраты требуются для обеспечения нормального функционирования устройства.
  • Безопасность: Многие из этих устройств имеют электрические компоненты, которые находятся в воде. При выборе следует обращать внимание на наличие международных сертификатов безопасности, таких как CE, UL, CSA или ETL. Также убедитесь в том, будут ли соблюдены все рекомендаций по обеспечению безопасности работы устройства.
  • Простота использования: Некоторые системы аэрации очень сложны в использовании и требуют много времени для сборки и установки в водоеме. При покупке таких систем убедитесь в том, что они вам действительно подходят.
  • Техническая поддержка и сервис:  В выборе аэраторов для водоемов следует отдавать предпочтение компаниям, которые могут оказать техническую поддержку, выполнить плановое техническое обслуживание либо сервисный ремонт. 
  • Ціна: Деяке обладнання має досить низьку вартість, але подальше його технічне обслуговування і використання виявляється досить дорогим або енерговитратним. Тому, при покупці слід заздалегідь підрахувати загальну вартість системи аерації водойм і витрати на її обслуговування.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner